HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA


GUSSİ Mobilya San. ve Tic. A.Ş.

2015 yılından itibaren ahşap sektöründe olan ve 2020 yılında GUSSİ markası ile sektördeki konumunu daha çok pekiştiren GUSSİ Mobilya San. ve Tic. A.Ş. Tuzla/İstanbul’da 2.500 m2lik alanda banyo ve mutfak mobilyaları üretimi yapmaktadır.

Modern ve teknolojik ekipmanlarımızla üretim tesisimiz, yıllık 25.000 adet banyo mobilyası üretim kapasitesine sahiptir.

Tecrübeli ve dinamik kadrosuyla GUSSİ Mobilya, kaliteyi şıklıkla buluşturarak müşterilerine hizmet vermektedir.

Ar-Ge ve Ür-Ge çalışmalarına önemli yatırımlar yapan GUSSİ Mobilya, sektördeki gelişmeleri yalnızca ulusal ölçekte değil küresel ölçekte de yakından takip ederek ürünlerinde son trend aksesuar ve modelleri kullanmaktadır.

Kalitenin bir hak olduğuanlayışı ile hareket eden GUSSİ Mobilya, seçkin inşaat projelerine mobilya üretirken, aynı zamanda geniş ve özgün modellere sahip banyo mobilyası kataloğu ile yurtdışı ve yurtiçi bayilerine hizmet vermektedir.

Tasarımda özgünlüğü ve şıklığı ön plana çıkaran, yeniliği seven tasarımcılarıyla GUSSİ Mobilya, nihai tüketicinin de dikkatini çekmiş ve beğenisini kazanmıştır.

Pendik/İstanbul’da 800m2lik alana sahip mağazasında Banyo ve Mutfak Mobilyaları satışı yapan GUSSİ Mobilya, perakende sektöründe de söz sahibi olmaya kararlıdır.


Kalite

Ürün ve hizmetlerimizin kalitesini beklentilerin daima üstünde tutar ve sürekli geliştiririz. Her zaman en iyi tedarikçilerle iş birliği yaparız.

Etik

Bağlı olduğumuz ahlaki değerler ışığında ve sorumluluk bilincimizle, işimizi sözlerimize bağlı kalarak yapar, tüm paydaşlarımıza adil davranarak etik bir çalışma ortamı oluştururuz.

Emniyet

İş ve işçi güvenliği daima en önde gelmektedir. Bu amaçla iş yerlerimiz, ürünlerimiz ve hizmetlerimizin emniyetli olduğundan emin oluruz. Çalışanlarımız ve ailelerinin sağlık ve mutluluklarına önem veririz.

Bağlılık

Şirket değerlerine, saygılı iletişime ve etik standartlarımıza bağlı kalarak her gün daha iyiye gitmeyi amaçlarız.